Geleceğe Dönüş 3 & Back To The Future Part 3 Full Hd 1080p izle

Geleceğe Dönüş 3 & Back To The Future Part 3 Full Hd 1080p izle
1080P 7.4
12 Kasım 1955'de DeLorean'a bir şimşek çakar ve ortadan kaybolur. Marty McFly bir terslik döndüğünü hemen anlar. 1885 yılında DeLorean bir tuzağa düşürülür. Marty ve 1955 Doc Marty'nin 1985 yılına dönmesini sağlar. 6 gün sonra bir mezar taşı görür ve üzerinde Doc yazar. Biff'in büyükbabası Buford tarafından öldürülmüştür. Marty mezarın fotoğrafını çeker ve Doc'u kurtarmak için 1885 yılına gider.

Marty 2 Eylül 1885'e gider ve Kızılderililer tarafından kovalanır. Osırada DeLorean'ın yakıt hattının yırtıldığını fark eder ve arabayı bir mağaraya saklarlar. İrlanda doğulmu büyk büyk annesi ve babası ile tanışır. Buford ve çetesi Marty'i linç ederler. Doc onu kurtarır. Marty fotoğrafı Doc'a gösterir ve 1885'ten ayrılmayı kabul ettirir.

Ancak benzin olmadan 142 km hıza ulaşamazlar. Aklına farklı bir alternatif gelmiştir. Tren lokomotifini kullanarak bu hıza çıkabileceklerini düşünür. Demiryolunu keşfederken kaçak bir atlı vagonu tespit ederler.Doc yolcuyu kurtarır. Clara Clayton aşık olur.

Bir kasaba festivalinde Buford Doc'u öldürmeye çalışır ancak Marty onu engeller. Marty'e hakaret eder ve düelloya davet eder. Hırsla bunu kabul eder. Ancak fotoğrafa baktığında mezar taşındaki ismin farklı olduğunu görür. Tarih aynıdır.

1885 yılında kullandığı takma ismi yazar. Marty anlar ve düelloya gitmez. Buford'un çetesi yakar ve düello yapacaksın diye zorlar. Buford düello yapar ve Marty'i öldürdüğünü düşünür ancak Marty kurşun geçirmez bir plaka kullanır. Buford'u kandırdıktan sonra gübre dolu bir vagona iter ve eski yaptığı soygundan dolayı tutuklanır.

Clara trenle giderken Doc'un ne kadar kırgın olduğunu düşünür ve acil durum frenini çekerek şehre gider. Doc'a lokomatif konusunda Clara yardım eder ve Doc onu yanına davet eder. Marty tamamlanan köprüde 1985'e gider. Her şeyin ilk başa döndüğünü keşfeder. Eskisi gibi okuldadır ve Jennifer kafasını sıraya yaslamış uyur pozisyondadır. Gelecek tekrar değişmiştir..
  •  Süre: 118 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.040
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!